Trwa ładowanie...

BLATY KUCHENNE NERO ASSOLUTO

NERO ASSOLUTO Stylowa otwarta loftowa kuchnia z blatami wykonanymi z czarnego antykowanego (płomień plus szczotka) granitu Nero Assoluto o grubości 20mm wraz z cokołami z tego samego materiału. W blatach wykonane zostały otwory pod zlew nablatowy oraz indukcję nablatową. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.       […]

BLATY KUCHENNE NERO ASSOLUTO

NERO ASSOLUTO Blaty kuchenne wykonane z granitu Nero Assoluto w stylowym loftowym wnętrzu. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.         

BLAT KUCHENNY MATRIX

MATRIX Blaty kuchenne wykonane z granitu Matrix o grubości 30mm. Blaty wykonane z otworami na zlew podwieszany a także płytę indukcyjną licowana na równo z blatem. Noga wyspy łączona z blatem roboczym pod kątem 45 stopni. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.             

BLATY KUCHENNE TECHNISTONE CRYSTAL ABSOLUTE WHITE

TECHNISTONE CRYSTAL ABSOLUTE WHITE Blaty kuchenne wykonane z konglomeratu kwarcowego Technistone Crystal Absolute White w gr 20mm wraz z otworami na zlew podwieszany oraz płytę indukcyjną nablatową. Noga wyspy łączona z blatem roboczym pod kątem 45 stopni. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.            

BLATY NERO ASSOLUTO

NERO ASSOLUTO Blaty granitowe wykonane z czarnego granitu Nero Assoluto o grubości 30mm z wyspą o wymiarach 3400 x 1000 łączona z nogą pod kątem 45 stopni. W blacie został wykonany otwór pod zlew podwieszany. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.        

BLAT KUCHENNY TECHNISTONE NOBLE CONCRETE GREY

TECHNISTONE NOBLE CONCRETE GREY Blaty kuchenne wykonane z kwarcogranitu marki Technistone – Noble Concrete Grey pogrubione z 20 mm do 50 mm poprzez cięcie na gierunek (pod kątem 45 stopni). Noga blatu połączona została z blatem roboczym pod kątem 45 stopni. W blatach wykonane zostały otwory pod zlew podwieszany wraz z rowkami ociekającymi, a także […]

Blat Kuchenny Impala

IMPALA Blaty kuchenne wykonane z ciemnego kamienia naturalnego Impala o grubości 30mm wraz z otworami na zlew podwieszany oraz indukcję. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.  

Blat kuchenny Crystal Absolute White

TECHNISTONE CRYSTAL ABSOLUTE WHITE  Blat kuchenny wykonany z konglomeratu kwarcowego Technistone w śnieżno białym kolorze Crystal Absolute White o grubości 30mm. Zlew podwieszany wykonany z tego samego materiału. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.          

Blat kuchenny Viscount White

VISCOUNT WHITE Blat kuchenny z kamienia naturalnego Viscount White w salonie z aneksem kuchennym idealnie wpasowujący się do prostej nowoczesnej kuchni. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.      

Schody Nero Assoluto

NERO ASSOLUTO Schody wewnętrzne w nowocześnie wykończonym domu wykonane z granitu Nero Assoluto o grubości 20mm idealnie kontrastującym z białymi ścianami. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.