Trwa ładowanie...

Blat łazienkowy New Ivory

NEW IVORY Blat łazienkowy z granitu New Ivory W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.     

Blaty łazienkowe Impala Merikana

IMPALA MERIKANA Blaty łazienkowe w afrykańskiego ciemnego granitu Impala Merikana z nakładaną umywalką świetnie wpasowują się w pomieszczenie w odcieniach szarości.  W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.   

Blat granitowy Bianco Romano w stylowej łazience

BIANCO ROMANO Włoski granit Bianco Romano z polerowanym otworem pod umywalkę w bardzo stylowej łazience. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zachęcamy do kontaktu.   

Blaty Star Galaxy w małym mieszkaniu

STAR GALAXY Podczas tej realizacji przyszło nam montować blaty w pomieszczeniu o powierzchni zaledwie 4m2. Czarny materiał idealnie wkomponował się w jasne pomieszczenie. W blacie został wykonany otwór pod zlew podwieszany z wypolerowanymi krawędziami oraz wyfrezowano otwór pod płytę gazową co pozwoliło na zrównanie jej z resztą blatu. W łacience również wykonaliśmy blat z materiału […]

Blat kuchenny Tan Brown

TAN BROWN W tej realizacji zastosowany został granit Tan Brown o ciemno brązowym kolorze który idealnie współgra z jasno brązową kuchnią. Oprócz samych blatów zamontowany został również parapet z tego samego materiału W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tego kamienia zapraszamy do kontaktu.