Trwa ładowanie...

Blat kuchenny Crystal Absolute White

TECHNISTONE CRYSTAL ABSOLUTE WHITE  Blat kuchenny wykonany z konglomeratu kwarcowego Technistone w śnieżno białym kolorze Crystal Absolute White o grubości 30mm. Zlew podwieszany wykonany z tego samego materiału. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.          

Schody Nero Assoluto

NERO ASSOLUTO Schody wewnętrzne w nowocześnie wykończonym domu wykonane z granitu Nero Assoluto o grubości 20mm idealnie kontrastującym z białymi ścianami. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.           

Blaty kuchenne New Ivory

NEW IVORY Blaty kuchenne, ściany oraz parapet wykonane z granitu New Ivory wraz z otworami pod zlew podwieszany oraz indukcję nakładaną. Na życzenie klienta wykonane zostały rowki ociekające. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.        

Blaty kuchenne Tan Brown

TAN BROWN Blaty kuchenne z kamienia naturalnego Tan Brown w małej kuchni. Grubość materiału 30 mm, wykończenie ćwierćwałek + rogi zaokrąglone, otwory pod zlew podwieszany oraz piec gazowy nakładany. Na życzenie klienta wykonane zostały również rowki do montażu taśm led pod blatem. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu. […]

Blaty kuchenne Technistone Noble Areti Bianco

TECHNISTONE NOBLE ARETI BIANCO Blaty kuchenne wykonane z kwarcogranitu marki Technistone – Noble Areti Bianco pogrubione z 20 mm do 38 mm poprzez cięcie na gierunek (pod kątem 45 stopni). Do wykonania zlecenia konieczne było również pogrubienie parapetu do grubości 60 mm również poprzez zastosowanie cięcia 45 stopni. W blatach konieczne było również wykonanie otworów […]

Blaty kuchenne Steel Gray

Steel Gray Parapety oraz blaty kuchenne z kamienia naturalnego Steel Gray o grubości 30 mm wraz z otworami na zlew podwieszany oraz płytę indukcyjną nakładaną w modnej loftowej kuchni. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.      

Blaty kuchenne Orion

ORION Blaty kuchenne z kamienia naturalnego Orion o grubości 30 mm wraz z otworami na zlew podwieszany oraz płytę indukcyjną podwieszaną. W przypadku tej realizacji największym problemem był transport blatów składających się z dwóch elementów o długości ponad 300cm do kuchni znajdującej się na pierwszym piętrze budynku o bardzo wąskiej klatce schodowej.   W celu […]

Blaty kuchenne STAR GALAXY

STAR GALAXY Blaty kuchenne oraz parapety z kamienia naturalnego Star Galaxy wraz z otworem pod zlew podwieszany oraz otworem pod indukcję nakładaną. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.        

Taras Padang Dark

PADANG DARK Piętnaście metrów bieżących tarasu wykonanych z często niedocenianego granitu Padang Dark wykończonego w „skórce” (spolerowana chropowata struktura) w grubości 2 cm. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.  

Blat kuchenny Kashmir White

KASHMIR WHITE Indyjski granit Kashmir White w eleganckiej białej kuchni, z dużą wyspą ustawioną centralnie. W blatach zostały wykonane otwory pod zlew nakładany oraz płytę indukcyjną. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.