Trwa ładowanie...

Blat Kuchenny Impala

IMPALA Blaty kuchenne wykonane z ciemnego kamienia naturalnego Impala o grubości 30mm wraz z otworami na zlew podwieszany oraz indukcję. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.  

Blat kuchenny Viscount White

VISCOUNT WHITE Blat kuchenny z kamienia naturalnego Viscount White w salonie z aneksem kuchennym idealnie wpasowujący się do prostej nowoczesnej kuchni. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.      

Schody Absolute Black

ABSOLUTE BLACK Schody wewnętrzne w nowocześnie wykończonym domu wykonane z granitu Absolute Black o grubości 20mm idealnie kontrastującym z białymi ścianami. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.           

Schody Technistone Crystal Polar White

TECHNISTONE CRYSTAL POLAR WHITE Schody wykonane z kwarcogranitu Technistone Crystal Polar White o grubości 20 mm. Realizacja dotyczyła wykonania dwóch kondygnacji schodów – prowadzących do piwnicy oraz na piętro. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.                         

Blaty kuchenne Technistone Noble Areti Bianco

TECHNISTONE NOBLE ARETI BIANCO Blaty kuchenne wykonane z kwarcogranitu marki Technistone – Noble Areti Bianco pogrubione z 20 mm do 38 mm poprzez cięcie na gierunek (pod kątem 45 stopni). Do wykonania zlecenia konieczne było również pogrubienie parapetu do grubości 60 mm również poprzez zastosowanie cięcia 45 stopni. W blatach konieczne było również wykonanie otworów […]

Blat kuchenny Ceylonese Gold

CEYLONESE GOLD Blat kuchenny oraz wyspa z kamienia naturalnego Ceylonese Gold o grubości 30 mm wraz z otworami na zlew wpuszczany oraz płytę indukcyjną również wpuszczaną. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.      

Blaty kuchenne Steel Gray

Steel Gray Parapety oraz blaty kuchenne z kamienia naturalnego Steel Gray o grubości 30 mm wraz z otworami na zlew podwieszany oraz płytę indukcyjną nakładaną w modnej loftowej kuchni. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.      

Schody granitowe COLONIAL IVORY

COLONIAL IVORY Schody wewnętrzne wykonane z Indyjskiego granitu Colonial Ivory w grubości 30mm. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.          

Blat kuchenny Kashmir White

KASHMIR WHITE Indyjski granit Kashmir White w eleganckiej białej kuchni, z dużą wyspą ustawioną centralnie. W blatach zostały wykonane otwory pod zlew nakładany oraz płytę indukcyjną. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.        

Kominek Star Galaxy

STAR GALAXY   W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.