Trwa ładowanie...

Schody Nero Assoluto

NERO ASSOLUTO Schody wewnętrzne w nowocześnie wykończonym domu wykonane z granitu Nero Assoluto o grubości 20mm idealnie kontrastującym z białymi ścianami. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.           

Schody Technistone Crystal Polar White

TECHNISTONE CRYSTAL POLAR WHITE Schody wykonane z kwarcogranitu Technistone Crystal Polar White o grubości 20 mm. Realizacja dotyczyła wykonania dwóch kondygnacji schodów – prowadzących do piwnicy oraz na piętro. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.                         

Schody z konglomeratu Crystal Absolute White

TECHNISTONE – CRYSTAL ABSOLUTE WHITE Schody wykonane z konglomaratu kwarcowego marki Technistone – Crystal Absolute White w grubości 20mm. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.                    

Schody granitowe COLONIAL IVORY

COLONIAL IVORY Schody wewnętrzne wykonane z Indyjskiego granitu Colonial Ivory w grubości 30mm. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.          

Schody Granitowe China Flower

CHINA FLOWER Schody granitowe z granitu China Flower w kolorze czerwonym o wierzchniej fakturze palonej z polerowanymi bokami oraz podstopnicami. Schody do zobaczenia w Mysłowicach przy ul. Strumieńskiego 1 i 3. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.          

Schody granitowe Strzegom Palony

STRZEGOM PALONY Schody granitowe wykonane z granitu palonego Strzegom przed wejściami do pięciu klatek schodowych przy ulicy Konstytucji 57a-65a w Sosnowcu. Na spcjalne życzenie klienta zostały wykonane zjazdy również ze Strzegomia o palonej fakturze. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.         

Półokrągłe schody granitowe Strzegom Palony

STRZEGOM Półokrągłe schody wykonane ze Strzegomia płomieniowanego idealnie znajdującego zastosowanie we wszystkich realizacjach „na zewnątrz” z uwagi swoich antypoślizgowych walorów. Schody wykonane w pełni ręcznie . W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.    

Schody granitowe Strzegom palony

STRZEGOM Ta realizacja dotyczyła obłożenia schodów okładzinami granitowymi z polskiego granitu Strzegomskiego palonego oraz obłożenie murków przy zjeździe do garażu Strzegomiem polerowanym. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.        

Schody wewnętrzne Ivory Cream

IVORY CREAM Schody wewnętrzne wykonane w całości z przepięknego granitu Ivory Cream w kolorze kości słoniowej wraz z cokolikami osadzone na metalowym stelarzu. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tego kamienia zapraszamy do kontaktu.     

Kamienne schody do kościoła

STRZEGOM Schody granitowe z polskiego granitu Strzegom palony o grubości 3cm. Prace dotyczyły obłożenia starych schodów granitowych nowymi okładzinami. Do zobaczenia pod kościołem św. Piusa X przy ul. Szyb Powietrzny 8 w Rudzie Śląskiej. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.