Trwa ładowanie...

O nas

Fabryka Kamienia - blat kuchenny granitowy


Jesteśmy producentem wyrobów z kamienia naturalnego – zajmujemy się projektowaniem, wykonaniem i montażem blatów kuchennych i łazienkowych, kominków, parapetów, schodów oraz posadzek z marmuru, granitu, trawertynów, onyxów.

Co cechuje kamień naturalny? Niepowtarzalne, nigdzie indziej nie spotykane piękno. Blaty kuchenne i łazienkowe, kominki, parapety, schody czy kamienne posadzki sprawią, że przestrzeń wokół Ciebie stanie się jeszcze bardziej ekskluzywna.

Nasza firma posiada niemal 40-to letnią historię w produkcji elementów z kamienia naturalnego. Zatrudniamy najlepszych fachowców, dzięki czemu jesteśmy wstanie zaoferować Państwu oprócz najlepszego produktu w korzystnej cenie – także wsparcie na każdym etapie współpracy począwszy od projektu i konsultacji, po montaż i konserwację, aby nasze produkty mogły cieszyć przez długie lata.

Wszystkie elementy wykonujemy na wymiar i pod indywidualne zamówienie Klientów. Elementy wykonywane są na podstawie projektów wykonanych przez naszych pracowników bądź projektu dostarczonego przez klienta. Udostępniamy zdjęcia i katalogi, które mogą stać się inspiracją w wyborze poszczególnych materiałów i rozwiązań.

Działamy na terenie całego Śląska – Katowice, Chorzów, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Mysłowice, Rybnik, Mikołów, Siemianowice Śląskie, Bielsko-biała, Żywiec, a także w okolicach. Skontaktuj się z nami.


Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych dotychczasowych realizacji oraz do kontaktu. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru kamienia naturalnego oraz dostępnych rozwiązań i zastosowań.