Trwa ładowanie...

Blat Kuchenny Impala

IMPALA Blaty kuchenne wykonane z ciemnego kamienia naturalnego Impala o grubości 30mm wraz z otworami na zlew podwieszany oraz indukcję. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.  

Blat kuchenny Crystal Absolute White

TECHNISTONE CRYSTAL ABSOLUTE WHITE  Blat kuchenny wykonany z konglomeratu kwarcowego Technistone w śnieżno białym kolorze Crystal Absolute White o grubości 30mm. Zlew podwieszany wykonany z tego samego materiału. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.          

Blat kuchenny Viscount White

VISCOUNT WHITE Blat kuchenny z kamienia naturalnego Viscount White w salonie z aneksem kuchennym idealnie wpasowujący się do prostej nowoczesnej kuchni. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.      

Schody Absolute Black

ABSOLUTE BLACK Schody wewnętrzne w nowocześnie wykończonym domu wykonane z granitu Absolute Black o grubości 20mm idealnie kontrastującym z białymi ścianami. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.           

Blat kuchenny Technistone Gobi Gray

TECHNISTONE GOBI GRAY mat Blat kuchenny wykonany z konglomeratu kwarcowego Technistone Gobi Gray w matowym wykończeniu o grubości 20mm wraz z otworem na zlew podwieszany. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.  

Blaty kuchenne New Ivory

NEW IVORY Blaty kuchenne, ściany oraz parapet wykonane z granitu New Ivory wraz z otworami pod zlew podwieszany oraz indukcję nakładaną. Na życzenie klienta wykonane zostały rowki ociekające. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.        

Blaty kuchenne Tan Brown

TAN BROWN Blaty kuchenne z kamienia naturalnego Tan Brown w małej kuchni. Grubość materiału 30 mm, wykończenie ćwierćwałek + rogi zaokrąglone, otwory pod zlew podwieszany oraz piec gazowy nakładany. Na życzenie klienta wykonane zostały również rowki do montażu taśm led pod blatem. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu. […]

Blaty kuchenne Technistone Noble Areti Bianco

TECHNISTONE NOBLE ARETI BIANCO Blaty kuchenne wykonane z kwarcogranitu marki Technistone – Noble Areti Bianco pogrubione z 20 mm do 38 mm poprzez cięcie na gierunek (pod kątem 45 stopni). Do wykonania zlecenia konieczne było również pogrubienie parapetu do grubości 60 mm również poprzez zastosowanie cięcia 45 stopni. W blatach konieczne było również wykonanie otworów […]

Blat kuchenny oraz parapety Viscount White

Viscount White Parapety oraz blaty kuchenne z kamienia naturalnego Viscount White o grubości 30 mm wraz z otworami na zlew wpuszczany oraz indukcją wpuszczaną. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.       

Blat kuchenny Ceylonese Gold

CEYLONESE GOLD Blat kuchenny oraz wyspa z kamienia naturalnego Ceylonese Gold o grubości 30 mm wraz z otworami na zlew wpuszczany oraz płytę indukcyjną również wpuszczaną. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat tej realizacji zapraszamy do kontaktu.